Bizleri takip edin...
NASIL OYNANIR?

Dora ile kış sporu

"Dora ile kış sporu" oyununu oynamak için 'Toestaan' tıkla!Dora ile kış sporu oyununu oynamak için 'Altijd toestaan\ tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz. .

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Dora ile kış sporuLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?
Yorumlar
Göster:Özet | En yeniler | En eğlenceli
Bu oyunda hnüz bi yorum yok. İlk sen mi olacaksın?
350
Cevap yaz:
:)
Oyuna oy ver:
SıkıcıİyİEğlenceliÇok güzelHarika
Bu oyunu sizin en iyi tarif etmek için 1 ve 3 arasında kelime seç:
Uyarı: you haven't voted on this game!
Cevabımı gönder

Dora ile kış sporu

Açıklama:

Kış geldi ve bütün ülke kar ile kaplandı. Dora kayak ve yürüyüş için tepelere ve dağlara doğru çıkıyor. Bunun için güzel, eğlenceli ve sportif giyim kombinasyonu arıyor. Bunu bulmak için Dora 'ya yardımcı olurmusun? Her şey burada vardır: makyaj, saç, bot, ceket, şapka, pantolon, etek, kardan adam, asansörler, karla kaplı çam ağaçları ve karlı ışıklı evler, pırıldayan yıldızlar ve benzerleri. Bu oyunda karakterleri büyütüp veya küçülte bilirsin ve farklı yerlere koyabilirsin. Bu Dora oyunu ile iyi eğlenceler!

Kontroller:

Kış oyununu oynamak için fareni kullan.

Oyunlarım

    Listene henüz oyunlar eklemedin.
    Kapat